Warning: Declaration of c2c_ConfigureSMTP::options_page_description() should be compatible with C2C_Plugin_023::options_page_description($localized_heading_text = '') in /home/veratek/domains/vera-tek.com/public_html/wp-content/plugins/configure-smtp/configure-smtp.php on line 47
DANIŞMANLIK HİZMETLERİ – Vera-Tek Mühendislik
 • P.tesi - C.tesi: 08:00 - 18:00
 • + 90 216 418 47 66
 • info@vera-tek.com
 • DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

  SÜREKLİ DESTEK

  Vera-Tek Mühendislik, yalıtım ve izolasyon alanında sahip olduğu güçlü deneyim ile bu alanda danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır.

   

  Beraberinde müşterilerinin teknik konularda bilgilendirmek ve çözüm ortağı olmayı benimseyen bir yapıda , sorunlara ve ihtiyaçlara birlikte çıkış yolu arayan, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

   

  Uygulama kalitesinin en az kullanılan malzemenin kalitesi kadar önemli olduğu gerçeği firmamızın ‘’kaliteden taviz vermemek’’ prensibi ile ürün ve uygulama kalitesinin garantisini oluşturur.

   

  Firmamız ürünleri ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizleri mesai saatleri içerisinde VERA-TEK İLETİŞİM HATTI olan +90.216 418 47 66 nolu telefondan çalışma saatleri içerisinde arayabilir ya da info@vera-tek.com e-posta adresinden 7/24 ulaşabilirsiniz.