Vera-Tek Mühendislik ve Danışmanlık İstanbul, Şirketimiz, 2005 yılında Bülent UYGUR tarafından uzun yıllar Türkiye’nin ve Dünya’nın en önde gelen izolasyon ve yalıtım konularında uzman kuruluşlardaki bilgi ve deneyimi neticesinde kuruldu. Firmamızın faaliyet alanları genel olarak şu şekilde sıralanır:
Mühendislik ve Danışmanlık ana branşları altında;
Teras çatı su yalıtımı, Çatı onarımı, Gizli Dere İzolasyonu, Temel İzolasyonu ve Dış Cephe, Teras Su Yalıtımı ve Isı İzolasyonları, Baca Dibi İzolasyonları, Havuz Yalıtımı vb.
VERA-TEK, yalıtım alanındaki büyük deneyimlerinin projeler üzerinde uygulanması neticesinde kısa sürede diğer firmaların arasından sıyrılmış ve büyük ülkemizin önde gelen mühendislik ve yalıtım firmalarından biri olmuştur.
Firmamız dünyanın en yaygın su yalıtım kimyasalları üreticilerinin ürünleri yetkili satıcısı ve uygulayıcısıdır. Müşterilerini her zaman bir aile bireyi olarak değerlendirmiş, taahhüdü altındaki projelerin yapım sürecinde ve sonrasında, destek birimlerini devamlı geliştirmiş ve maksimum müşteri memnuniyetini hedef almıştır.