Warning: Declaration of c2c_ConfigureSMTP::options_page_description() should be compatible with C2C_Plugin_023::options_page_description($localized_heading_text = '') in /home/veratek/domains/vera-tek.com/public_html/wp-content/plugins/configure-smtp/configure-smtp.php on line 47
XYPEX ÜRÜNLERİ – Vera-Tek Mühendislik
 • P.tesi - C.tesi: 08:00 - 18:00
 • + 90 216 418 47 66
 • info@vera-tek.com
 • XYPEX ÜRÜNLERİ

  XYPEX ÜRÜNLERİ

  Xypex nedir, su ile temas ettiğinde aktif kimyasalları (anorganik+inorganik+katalizatör maddeler) portland çimentosu ile katalitik reaksiyona girerek, kuvars/iğne tip kristaller oluşturur. Bu iğne şeklindeki kristaller, portland çimentosu ile beton içine ilerler. Su veya nemli ortamda artarak çoğalmaya devam eder.

  Bu şekilde XYPEX canlı organizma gibi hareket eder. Betonu içindeki boşluklar dolararak betonu direncini arttırır. Anti korozif olduğundan beton içindeki demirin paslanmasını, pullanmasını, çürümesini engeller.

  Su, sıvı ve madeni yağların beton içine sızmasını tam olarak önler. Yıllar sonra bile su ile temasta kristal üretmeye devam eder.  XYPEX CHEMICAL, üstün kristalize teknolojisine sahip yalıtım malzemesidir.

  Firmamız İstanbul’da Xypex ürünleri yetkili satıcısı ve uygulayıcısıdır.